תקנון האתר ותשלום עבור שירותים מקוונים

 1. בכל עסקה סכום התשלום בפועל יהיה בכפוף להזמנה הנשלחת במייל/פקס או ברכישה אונליין באתר בהתאם למוצר.
 2. לאחר אישור הטקסט לא ייתכנו שינויים בהקלטה אלא בתוספת תשלום. כל תוספת או שינוי יחויבו בהתאם.
 3. אין החזר תשלום לאחר ביצוע הקלטה.
 4. תנאי תשלום – במעמד ההזמנה.
 5. ההקלטות נשמרות בארכיון אולם אין אנו אחראים לשמירתם ואחריות זו על הלקוח בלבד.
 6. עסקת תשלומים ריבית הקבועה בחוק (קרדיט) חלה על הלקוח.
 7. ברכישת צליל המתנה עסקי באחריות הלקוח לבדוק טרם ביצוע ההזמנה האם חברת הסלולר אליה הוא מנוי מאפשרת הטמעת צליל המתנה עסקי. לעיתים על הלקוח להיות מוגדר כלקוח עסקי. כמו כן, במידה והלקוח רוכש קריינות למרכזייה או למערכת טלפוניה חכמה באחריותו לוודא שאכן ניתן להשתיל קובץ קול חיצוני.
 8. התקנה לניידים נעשית מול חברת הסלולר ואינה באחריות סטודיו "מיכל מגן". ניתן להטמיע את צליל ההמתנה בחברות הסלולר הבאות: סלקום, פרטנר, פלאפון, הוט מובייל.
 9. ידוע ללקוח כי יחולו חיובים חודשיים עבור "שירות מנגינה בהמתנה לעסקים" לחברות התקשורת השונות, ועלות הטמעה בבזק בהתאם למס' קווי הטלפון, ושאין לסטודיו "מיכל מגן" כל קשר ואחריות בגינם. התשלום לסטודיו הינו עבור ההקלטה בלבד והינו תשלום חד פעמי. עלויות הטמעת צליל ההמתנה ו/או עלויות השימוש השוטף בצליל ההמתנה הינם במסגרת ההסכמים של הלקוח מול חברת התקשורת שלו .
 10. למעוניינים תינתן האופציה להטמיע צליל ההמתנה על קו נייח של בזק או קריינות לנתב שיחות על מרכזיית IP  של בזק בתוספת תשלום.
 11. בגין הקלטות נוספות למרכזיה כגון מענה לילה, תא קולי, המתנה בשלוחה וכד' תהיה תוספת תשלום בהתאם.
 12. במידה והלקוח מעוניין בקריינות בשפה זרה , על אחריותו להעביר מלל מאושר להקלטה. למעוניינים ניתנת אופציה לתרגום בתוספת תשלום.
 13. אין לעשות שימוש בקבצי המוסיקה או הקריינות אלא למטרה לשמה הם נרכשו בלבד.
 14. קראתי והבנתי את התקנון ואני מאשר את כל הסעיפים בו. בנוסף, אני מבין כי כל אחריו על הטמעה לא חלה על סטודיו "מיכל מגן" אלא על ספקי התקשורת השונים. על אף האמור, צוות הסטודיו ישמח לסייע ולקשר לגורמים הרלוונטיים.
 15. מטעמי נוחות התקנון נכתב בלשון זכר* אך מתייחס לנשים וגברים כאחד ט.ל.ח
 16. באשר לשירות 'מיכל ממליצה' יוהבר כי האחריות למתן השירות חלה על ספק השירות ואולפני מיכל מגן אינם אחראים על איכות השירות ו/או המוצר.

בכל שאלה אנו כאן לרשותכםתודה צוות הסטודיו.

דילוג לתוכן